Stabilní místo na trhu

Společnost Sportservis ZANAP -  profesionální servis sportovního a herního vybavení ( tělocvičny, dětská hřiště, sportoviště)

 

Jsme stabilní rodinná společnost působící na českém trhu již od roku 1990, která navazuje na znalosti a zkušenosti majitele společnosti Milana Houžvičky, který se oboru věnuje již 35 let.

Náš pracovní tým Sportservis ZANAP již 30 let pomáhá provozovatelům herních  i sportovních zařízení. Dlouhodobá zkušenost v oboru nám umožňuje poskytovat zákazníkům široké spektrum kvalitních služeb v souladu s požadavky příslušných ČSN EN  a legislativy.

Tam, kde údržba a oprava již není ekonomická, nabízíme dodávku nových herních nebo sportovních prvků.

Zákazníci si mohou vybrat jak kvalitní herní prvky střední třídy cenově velmi přijatelné, nebo si mohou zvolit téměř bezúdržbové zahraniční výrobky s moderním designem španělské společnosti AGAPITO, která má s ohledem na kvalitu materiálů a design svých výrobků ceny vstřícné. Zde je možnost výběru kombinace dřevěných, kovových i plastových částí výrobků. K zákazníkům přistupujeme vstřícně, individuálně od návrhu až po realizaci zakázky.

Jsme si vědomi toho, že spokojený zákazník se vrací … pod naší správou je smluvně přes tisíc spokojených trvalých zákazníků.